-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015-79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (рекламні послуги)
Тендер Prozorro UA-2020-04-15-005369-b
Завершена
48 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 160.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 160.00 UAH
Номер:
98dbd36525cc4cfdbb48d236aba29876
Внутрішній номер закупівлі:
4835608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-15-005369-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЯКАРТСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39547113
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. СОБОРНА, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Черненко +380980856000 4ernenko.svitlana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
48 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2020 16:03 - 24.04.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2020 16:03 - 04.05.2020 17:00
Аукціон:
05.05.2020 14:49 - 05.05.2020 15:30
Період кваліфікації:
05.05.2020 15:30 - 07.05.2020 16:06
Період завантаження договору:
07.05.2020 16:05 - 27.05.2020 16:05
Тендерна документація
- Лот №1 ₴16 000.00 Послуги із розміщення реклами на радіо
- Лот №2 ₴32 000.00 Послуги з розміщення зовнішньої реклами