-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги ( рекламні послуги)
Оголошено тендер
48 000.00
UAH
Номер:
f493b56f7ba6484a888423419336bfd0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-15-007855-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЯКАРТСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39547113
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЯКАРТСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39547113
Очікувана вартість:
48 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги ( рекламні послуги)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Дата опублікування:
15.04.2020 15:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015-79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (рекламні послуги)
Кількість
2 лот
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума48 000.00 UAH