-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
програмне забезпечення для створення документів
Тендер Prozorro UA-2020-04-14-002030-c
Завершена
533 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 335.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 335.00 UAH
Номер:
4bb981ecc8a44da4a37ddc7624cc35ac
Внутрішній номер закупівлі:
4823678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-14-002030-c
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Смоленська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Катерина Павлівна +380442044877 shevchuk@nerc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
533 500.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 335.00 UAH
Період уточнення:
14.04.2020 17:30 - 20.04.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2020 17:30 - 30.04.2020 10:00
Аукціон:
04.05.2020 15:45 - 04.05.2020 16:06
Період кваліфікації:
04.05.2020 16:06 - 08.05.2020 12:21
Період завантаження договору:
08.05.2020 12:21 - 28.05.2020 12:21
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник сплачує за користування ПЗ, що зазначено у Додатку 1 до Договору, протягом 7 (семи) робочих днів після підписання Акту прийому-передачі ПЗ, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, вказаний у реквізитах.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
програмне забезпечення для створення документів
Кількість
55 одиниця
Період постачання
до 22.06.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ"
Оскарження: 08.05.2020 12:21 - 19.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40916850
-
Контактна особа:
Олександр Гапоненко +380972145101 ga@iit-trading.com.ua
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 /ЛІТЕРА А/, офіс 369
Оскарження: 08.05.2020 12:21 - 19.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
437 692.20 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
432 357.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.05.2020 12:21
Документи
31
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"АМІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38977500
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"АМІКА" +380(63)771-55-86 Tender@amica.ua http://amica.kiev.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ СТЕЦЕНКА, будинок 19/91, офіс 18
Початкова пропозиція
439 725.55 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
434 390.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
e0c05bc498954754b4a08f1b744263ce
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-14-002030-c-b1
Постачальник:
ТОВ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40916850
-
Контактна особа:
Олександр Гапоненко +380972145101 ga@iit-trading.com.ua
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 /ЛІТЕРА А/, офіс 369
Номер договору:
49/2020
Сума договору:
432 357.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
25.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний