-
Відкриті торги
-
КЕП
програмне забезпечення для створення документів
432 357.20
UAH без ПДВ
Номер:
e0c05bc498954754b4a08f1b744263ce
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-14-002030-c-b1
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Контактна особа:
Шевчук Катерина Павлівна +380442044877 shevchuk@nerc.gov.ua
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Смоленська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40916850
-
Контактна особа:
Олександр Гапоненко +380972145101 ga@iit-trading.com.ua
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 /ЛІТЕРА А/, офіс 369
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Номер договору:
49/2020
Дата підписання:
25.05.2020 00:00
Період дії договору:
25.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
432 357.20 UAH без ПДВ
Оплачено:
432 357.20 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
програмне забезпечення для створення документів
Кількість
55 одиниця
Період постачання
до 22.06.2020