-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт фасаду (утеплення) Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Лісна, 42 в с. Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області
Тендер Prozorro UA-2020-04-13-001512-c
Капітальний ремонт фасаду (утеплення) Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Лісна, 42 в с. Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області
Торги відмінено
5 221 049.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 5 221.05 UAH
мін. крок: 0.1% або 5 221.05 UAH
Номер:
eb81d0db06c74502810727152a7d2eff
Внутрішній номер закупівлі:
4812584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-13-001512-c
Замовник:
Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
×
-
Код ЄДРПОУ:
25667136
-
Адреса:
08112, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Дмитрівка, вул. Лісна, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сідакова Христина Дмитрівна +380459879118 dmytrivskazosh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 221 049.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 221.05 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
26 000.00 UAH
Період уточнення:
13.04.2020 20:02 - 19.04.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2020 20:02 - 29.04.2020 00:00
Аукціон:
29.04.2020 14:39 - 29.04.2020 15:48
Період кваліфікації:
з 29.04.2020 15:48
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт фасаду (утеплення) Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Лісна, 42 в с. Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
15.05.2020 - 31.08.2020
Інформація про скасування
Номер:
8927c29dcb90493aa7defd4abe24a254
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відмінити торги по процедурі закупівлі Капітальний ремонт фасаду (утеплення) Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Лісна, 42 в с. Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація згідно із ч. 1 п.1. ст 31 Закону України «Про публічні закупівлі», відсутність потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг.
Дата опублікування:
14.05.2020 12:28
Дата виконання:
14.05.2020 12:28
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БК БУДСТАР ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38183242
-
Контактна особа:
БК БУДСТАР ПЛЮС +380679988490 sasha102018@ukr.net
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 27-А
Початкова пропозиція
4 246 969.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 598 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "БК ССТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42982459
-
Контактна особа:
Володимир Лис +380960505234,+380669401663 bk_cct@ukr.net
-
Адреса:
03169, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК МОСКОВСЬКИЙ, будинок 2Б
Початкова пропозиція
4 300 030.45 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 599 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
38
Скарги
0
ТОВ "ВЕЛІАНТ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38907627
-
Контактна особа:
Олександр Антоненко +380982036967 veliantbud@ukr.net
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 50-Б,ЛІТЕРА В, офіс 35
Початкова пропозиція
4 500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 599 898.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
43
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬМА СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40139653
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬМА СТРОЙ" +380985206547 almastroi@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 01010, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 3 Б, офіс 174
Початкова пропозиція
5 205 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 091 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
6
Скарги
0
ТОВ "АЛЬППРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33020233
-
Контактна особа:
ТОВ "АЛЬППРОМ" +380443313245 tender_alpprom@ukr.net http://alpprom.com.ua
-
Адреса:
Україна, Житомирська область, смт. Попільня, 13501 Житомирська область, смт Попільня, вул. Героїв Майдану 20 кв. 3
Початкова пропозиція
4 469 578.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 094 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "ВКФ Атлант-плюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36107594
-
Контактна особа:
Нежибовська Тетяна Віталіївна +380459473651 atlantplus05@ukr.net http://atlantplus.kiev.ua/
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, Металургів,32
Початкова пропозиція
4 690 708.15 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 095 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "КЛАСИКА КОМФОРТУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36100693
-
Контактна особа:
Анатолий Михальченко +380504141415 a.v.mikhalchenko@gmail.com
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПАТРИСА ЛУМУМБИ, будинок 20, квартира 41
Початкова пропозиція
4 725 491.57 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 250 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
99
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІККОН ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25384088
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІККОН ПЛЮС" 067-40-40-311 vburun@vikkon.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03194, м.Київ, бульвар Кольцова, 14-Д, офіс 610
Початкова пропозиція
5 199 082.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 340 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
1
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРАНД ПРИНТ 25"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40724648
-
Контактна особа:
Приходько Тетяна Миколаївна +380935533643 grandprint777@gmail.com
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, місто Фастів, ПРОВУЛОК КУТУЗОВА буд. 8
Початкова пропозиція
4 852 081.31 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 449 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУД ПРОМ ЛАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42977983
-
Контактна особа:
Трищев Вадим 380731739502, 380731739502 0731739502@ukr.net
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, БУЛЬВАР ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ, будинок 106
Початкова пропозиція
5 145 911.21 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 145 911.21 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
31
Скарги
0