• Відкриті торги
  • КЕП

Капітальний ремонт фасаду (утеплення) Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Лісна, 42 в с. Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області

Оголошено тендер

5 221 049.00 UAH
Номер: b7dd1af5e5104328b5bcdfd77cbe7189
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-13-000693-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Замовник: Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Очікувана вартість: 5 221 049.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт фасаду (утеплення) Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Лісна, 42 в с. Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області
Примітки: Капітальний ремонт фасаду (утеплення) Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за адресою: вул. Лісна, 42 в с. Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 13.04.2020 11:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 221 049.00 UAH