-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (послуги з дератизації та дезінсекції приміщень)
Тендер Prozorro UA-2020-04-13-003871-b
Завершена
481 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 405.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 405.80 UAH
Номер:
fe4f4b737c5e4acb9e8392ed5d96da95
Внутрішній номер закупівлі:
4811010
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-13-003871-b
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75,А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Олексіївна Гомзякова +380964362090 gomzyakova@dhp.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
481 160.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 405.80 UAH
Період уточнення:
13.04.2020 16:25 - 18.04.2020 23:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2020 16:25 - 28.04.2020 23:00
Аукціон:
29.04.2020 15:24 - 29.04.2020 15:57
Період кваліфікації:
29.04.2020 15:57 - 05.05.2020 11:26
Період завантаження договору:
05.05.2020 11:26 - 25.05.2020 11:26
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з дератизації та дезінсекції приміщень
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 01.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, дислокація закладів освіти Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "САНІТАРНО-ПРОФІЛАКТИЧНА КОМПАНІЯ "ЛІКВІДАТОР"
Оскарження: 05.05.2020 11:26 - 16.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39505980
-
Контактна особа:
Ольга Дубровина +380689885582 office.licvidator@gmail.com
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, місто Харків,, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 142
Оскарження: 05.05.2020 11:26 - 16.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
394 914.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
394 914.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.05.2020 11:26
Документи
59
Скарги
0
ФОП "ХУДАЙБЕРГАНОВА ІРИНА САТТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3029320064
-
Контактна особа:
Ірина Худайберганова +380674164047 irinasator@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОЖЕДУБА, будинок 20, квартира 1
Початкова пропозиція
433 246.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
433 246.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
47
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АНТ-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38834879
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "АНТ-ГРУП" +380675651113 prof.dez29@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Індустріальний район, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 5
Початкова пропозиція
462 412.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
462 412.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
38
Скарги
0
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz2002astral@gmail.com
-
Адреса:
52060, Україна, Дніпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Початкова пропозиція
481 149.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
481 149.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
4370d87599974bfa976fc989546056b6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-13-003871-b-b1
Постачальник:
ТОВ "САНІТАРНО-ПРОФІЛАКТИЧНА КОМПАНІЯ "ЛІКВІДАТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39505980
-
Контактна особа:
Ольга Дубровина +380689885582 office.licvidator@gmail.com
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, місто Харків,, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 142
Номер договору:
77
Сума договору:
394 914.72 UAH з ПДВ
Сума договору:
329 095.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
18.05.2020 16:24
Статус:
Виконаний