-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (послуги з дератизації та дезінсекції приміщень)
394 914.72
UAH з ПДВ
Номер:
4370d87599974bfa976fc989546056b6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-13-003871-b-b1
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Контактна особа:
Наталія Олексіївна Гомзякова +380964362090 gomzyakova@dhp.dniprorada.gov.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75,А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "САНІТАРНО-ПРОФІЛАКТИЧНА КОМПАНІЯ "ЛІКВІДАТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39505980
-
Контактна особа:
Ольга Дубровина +380689885582 office.licvidator@gmail.com
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, місто Харків,, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 142
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Номер договору:
77
Дата підписання:
18.05.2020 16:24
Період дії договору:
18.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
394 914.72 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 65 819.12 UAH)
Оплачено:
393 415.42 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 65 569.24 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з дератизації та дезінсекції приміщень
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 01.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, дислокація закладів освіти Замовника
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
765734d6a0df454ea932b326912d3b0b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджена зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
18.05.2020 16:31
Статус:
Опубліковано