• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

10.20.1 - Продукція рибна, свіжа, охолоджена чи заморожена

Завершена

1 022 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 220.00 UAH
Номер: d9782942f6d646deb6be8fb213ccd590
Внутрішній номер закупівлі: 480880
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-12-02-000115-b   
Замовник: КУ Покровський психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Ревва Денис Сергійович +380623528289 03190679@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15221000-3 Морожена рибаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 022 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 220.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 30 660.00 UAH
Період уточнення: 02.12.2016 09:36 - 08.12.2016 09:41
Період прийому пропозицій: 02.12.2016 09:36 - 18.12.2016 09:41
Аукціон: 19.12.2016 13:32 - 19.12.2016 13:53
Період кваліфікації: 19.12.2016 13:53 - 26.12.2016 14:05
Період завантаження договору: 19.12.2016 13:53 - 08.01.2017 13:53

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
згідно ТД
Код ДК 021:2015: 15221000-3 Морожена риба
Кількість 14000 кілограм
Період постачання 01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 85301, Україна, Донецька область, м. Покровськ, вул. Степана Бовкуна 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Укрпродукт"

Оскарження: 19.12.2016 13:53 - 06.01.2017 00:00
Початкова пропозиція 1 019 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 019 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.12.2016 14:05
Документи 13
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"
Початкова пропозиція 1 021 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 021 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: 2a6a70f725294902a994f411c5bbda8c
Ідентифікатор договору: UA-2016-12-02-000115-b-c1
Постачальник: ТОВ "Укрпродукт"
Номер договору: СЗ/17-5
Сума договору: 1 019 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.01.2017 23:59 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 13.01.2017 23:59
Статус:
Підписаний
Контракт
p7s
sign.p7s