-
Відкриті торги
-
КЕП
10.20.1 - Продукція рибна, свіжа, охолоджена чи заморожена
1 019 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2a6a70f725294902a994f411c5bbda8c
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-02-000115-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Укрпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25326688
-
Контактна особа:
Матюхіна Олена Володимирівна +380665718780 helen-f@ukr.net
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Казанцева, буд.7б, офіс 34
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
СЗ/17-5
Дата підписання:
13.01.2017 23:59
Період дії договору:
13.01.2017 23:59 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
1 019 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 019 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
згідно ТД
×
-
ДК 016:2010:
10.20.1 Продукція рибна, свіжа, охолоджена чи заморожена
Кількість
14000 кілограм
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017