-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Аналізатор гематологічний, Лічильник лейкоцитарний (2 лоти)
Тендер Prozorro UA-2020-04-08-002372-b
Торги відмінено
234 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1.00 UAH
мін. крок: 0% або 1.00 UAH
Номер:
a6002b5d654745898e9ff1ad85142fd5
Внутрішній номер закупівлі:
4782470
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-08-002372-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м.Вінниці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25502352
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельничук Юлія Павлівна +380432466220 vincpmsd3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
234 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2020 15:15 - 14.04.2020 15:20
Період прийому пропозицій:
08.04.2020 15:15 - 24.04.2020 15:20
Аукціон:
з 27.04.2020 14:02
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
9e6503af3c054b13b2bf13c78f0abc28
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відсутність потреби в закупівлі аналізатора з даними технічними характеристиками.
Дата опублікування:
10.04.2020 11:40
Дата виконання:
10.04.2020 11:40
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴220 000.00 Аналізатор гематологічний НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів» 35476 - Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний.
- Лот №2 ₴14 000.00 Лічильник лейкоцитарний НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів» 35103 - Аналізатор лічильників клітин крові, посібник