-
Відкриті торги
-
КЕП
Аналізатор гематологічний, Лічильник лейкоцитарний (2 лоти)
Оголошено тендер
234 000.00
UAH
Номер:
3de59df417fe4bba905f50778389f903
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-08-000922-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м.Вінниці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25502352
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м.Вінниці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25502352
Очікувана вартість:
234 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аналізатор гематологічний, Лічильник лейкоцитарний (2 лоти)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.04.2020 12:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти НСЗУ згідно видаткових накладних
Сума234 000.00 UAH