• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Підгузки, НК 024:2019 11239 Підгузник для дорослих, 35008 Дитячий підгузник

Під кількістю 6 одиниць слід розуміти кількість та обсяги найменувань згідно медико-технічних вимог.

Торги не відбулися

230 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 230.00 UAH
Номер: 8a7da82d8d8d4093bf5be9b090850a32
Внутрішній номер закупівлі: 4780938
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-04-08-001169-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
Контактна особа: Федор Степан Ігорович 380962603124 3kmkl_uoz_lviv@ukr.net http://3mkl.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 230 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 230.00 UAH
Період уточнення: 08.04.2020 13:31 - 13.04.2020 19:00
Період прийому пропозицій: 08.04.2020 13:31 - 23.04.2020 19:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки, НК 024:2019 11239 Підгузник для дорослих, 35008 Дитячий підгузник
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 6 одиниця
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю Медична фірма "Авіцена"
Початкова пропозиція 229 873.13 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
229 873.13 UAH з ПДВ
Документи 5
Скарги 0