• Відкриті торги
  • КЕП

Підгузки, НК 024:2019 11239 Підгузник для дорослих, 35008 Дитячий підгузник

Оголошено тендер

230 000.00 UAH
Номер: eb63f918a46541748a3661970e455886
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-08-004324-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
Очікувана вартість: 230 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Підгузки, НК 024:2019 11239 Підгузник для дорослих, 35008 Дитячий підгузник
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 08.04.2020 13:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума230 000.00 UAH