-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка
Тендер Prozorro UA-2020-04-07-003082-b
Торги відмінено
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
2aa0948774534e4699e1c52c705f578d
Внутрішній номер закупівлі:
4775773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-07-003082-b
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Адреса:
53304, Україна, Дніпропетровська область, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сергіївна Крючкова +380566742805 tender.gorono@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 350.00 UAH
Період уточнення:
07.04.2020 16:03 - 12.04.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2020 16:03 - 22.04.2020 18:00
Аукціон:
23.04.2020 13:16 - 23.04.2020 13:49
Період кваліфікації:
з 23.04.2020 13:49
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 20 банківських днів з дня отримання товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 15.06.2020
Інформація про скасування
Номер:
d15efe79739d49c8bd16594e7cbabfe4
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
у зв’язку зі скороченням видатків на здійснення даної закупівлі (перерозподіл коштів на інші нагальніші потреби)
Дата опублікування:
21.05.2020 14:22
Дата виконання:
21.05.2020 14:23
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕХОКОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38634828
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕХОКОР" +380675782494 ehocor_d@i.ua http://ehocor.com.ua
-
Адреса:
Україна, вул. Рилєєва, буд. 60, м. Харків, 61093
Початкова пропозиція
252 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
216 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
14
Скарги
0
ФОП "КАМЕРИЛОВ ОЛЕГ ЄГОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1974802935
-
Контактна особа:
Олег Камерилов +380965230707 kamerylova@gmail.com
-
Адреса:
36029, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ПРОВУЛОК ГНЄДИЧА, будинок 9
Початкова пропозиція
250 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
239 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
5
Скарги
0
ФОП Макарова Євгенія Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2832515607
-
Контактна особа:
Макарова Євгенія Володимирівна +380503023600 jane.makarova.1@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, вул. Клочківська, 197, кв. 123
Початкова пропозиція
269 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
269 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
1
Скарги
0
ФОП "КВАХАДЗЕ ГЕОРГІЙ ТАМАЗОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3038723632
-
Контактна особа:
Георгий Квахадзе +380986968972,+380986968972 19880918start@mail.ru
-
Адреса:
62331, Україна, Харківська область, Дергачівський район, село Великі Проходи, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА , будинок 31
Початкова пропозиція
269 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
269 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
16
Скарги
0