• Відкриті торги
  • КЕП

Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка

Оголошено тендер

270 000.00 UAH
Номер: a2e252f1a8f54d0788ca95e7a39a6c78
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-07-006669-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бруси гімнастичні різновисотні жіночі, колода гімнастична, стіл-кінь гімнастичний для опорного стрибка
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 07.04.2020 15:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума270 000.00 UAH