-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Індивідуальне обмундирування (протигаз ГП-7)
Тендер Prozorro UA-2020-04-07-000240-b
Торги не відбулися
396 802.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 968.02 UAH
мін. крок: 1% або 3 968.02 UAH
Номер:
eb52e572fce442fface75ed87573f319
Внутрішній номер закупівлі:
4770007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-07-000240-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984636
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Ілліч Пороцький +380567706504 clinic03@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
396 802.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 968.02 UAH
Період уточнення:
07.04.2020 09:27 - 12.04.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2020 09:27 - 22.04.2020 10:00
Аукціон:
23.04.2020 14:34 - 23.04.2020 15:01
Період кваліфікації:
23.04.2020 15:01 - 07.05.2020 10:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
протигаз ГП-7
Кількість
496 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.В.Антоновича, буд.65 (приміщення господарського складу лікарні)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТАЛАН-ПРОМ"
Оскарження: 27.04.2020 11:28 - 08.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40162787
-
Контактна особа:
Татьяна Городова +380567676567,+380678670184 talan.torg@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул.Тверська 2, кв.1
Оскарження: 27.04.2020 11:28 - 08.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
287 689.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.04.2020 11:28
Документи
30
Скарги
0
Физична особа підприєимець Сушин С.В.
Оскарження: 04.05.2020 10:10 - 15.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2673605570
-
Контактна особа:
Физична особа підприєимець Сушин С.В. +380505083075 fopsushin@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 53222 м.Нікополь, пров. Квітневий 6б
Оскарження: 04.05.2020 10:10 - 15.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
396 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.05.2020 10:10
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "ЛІДЕР ЕКО ТРЕЙД"
Оскарження: 07.05.2020 10:12 - 18.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42793362
-
Контактна особа:
Лілія Масляєва +38661020320 ecofoodworld2@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА АНТОНОВИЧА, будинок 33
Оскарження: 07.05.2020 10:12 - 18.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
386 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
386 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.05.2020 10:12
Документи
37
Скарги
0