• Відкриті торги
  • КЕП

Індивідуальне обмундирування_Програмні

Оголошено тендер

396 802.00 UAH
Номер: 1aa54d2823ef43d89c09dc149ca114b3
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-23-013938-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 396 802.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Індивідуальне обмундирування_Програмні
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 23.01.2020 15:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума396 802.00 UAH