-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з охорони ( послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту)
Тендер Prozorro UA-2020-04-03-001443-b
Вид фінансування - кошти місцевого бюджету
Завершена
368 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 5 520.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 5 520.00 UAH
Номер:
64711f38d22543ea81e9b2588e40b24b
Внутрішній номер закупівлі:
4757930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-03-001443-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999709
-
Адреса:
36040, Україна, Полтавська область, с.Супрунівка, вул. Київське Шосе 1-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Любченко +30532680309 potd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
368 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2020 12:58 - 08.04.2020 14:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2020 12:58 - 18.04.2020 14:00
Аукціон:
21.04.2020 14:15 - 21.04.2020 15:21
Період кваліфікації:
21.04.2020 15:21 - 22.04.2020 14:41
Період завантаження договору:
22.04.2020 14:38 - 12.05.2020 14:38
Тендерна документація
- Лот №1 ₴184 000.00 Лот № 1 Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту за адресою: Полтавська обл., Миргородський р-н., с. В. Сорочинці, вул. Перемоги,55
- Лот №2 ₴184 000.00 Лот №2 Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту за адресою: Полтавська обл., Лубенський р-н., с. Трандинці, вул. Центральна,5