-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту)
Оголошено тендер
368 000.00
UAH
Номер:
084e26b1970d424182ca02ab76409497
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-03-002334-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999709
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999709
Очікувана вартість:
368 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охоронні послуги (послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.04.2020 12:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту за адресою: Полтавська обл., Миргородський р-н., с. В. Сорочинці, вул. Перемоги,55
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об’єкту за адресою: Полтавська обл., Лубенський р-н., с. Трандинці, вул. Центральна,5
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума368 000.00 UAH