-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Відеоендоскопічний комплекс, НК 024:2019 35616-Система ендоскопічної візуалізації
Тендер Prozorro UA-2020-04-02-003434-b
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
Номер:
e25ea3c6be7343098aac5aadeaa33416
Внутрішній номер закупівлі:
4753897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-02-003434-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАЛІЩИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЗАЛІЩИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000659
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, місто Заліщики, ВУЛИЦЯ С.БАНДЕРИ, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сусло Лілія Володимирівна +380355421053 02000659@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
02.04.2020 17:05 - 07.04.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2020 17:05 - 17.04.2020 18:00
Аукціон:
21.04.2020 15:24 - 21.04.2020 15:45
Період кваліфікації:
21.04.2020 15:45 - 23.04.2020 15:07
Період завантаження договору:
23.04.2020 15:07 - 13.05.2020 15:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: кошти спецфонду.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Відеоендоскопічний комплекс, НК 024:2019 35616-Система ендоскопічної візуалізації
×
-
НК 024:2019:
35616 Система ендоскопічної візуалізації
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
48600, Україна, Тернопільська область, м.Заліщики, вулиця Степана Бандери, будинок 86
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕДХОЛДІНГ"
Оскарження: 23.04.2020 15:07 - 04.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38406011
-
Контактна особа:
Оляницький Євгеній Володимирович +380444675366 tender@medholding.com.ua http://medholding.com.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Михайлівська, будинок 24 В
Оскарження: 23.04.2020 15:07 - 04.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
299 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.04.2020 15:07
Документи
12
Скарги
0
ФОП Білецький Юрій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2957805979
-
Контактна особа:
Білецький Юрій Володимирович +380671487270 bi-ll@i.ua
-
Адреса:
21011, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Василя Порика,27
Початкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
85ef854d75194753b96328397c676c4e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-02-003434-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "МЕДХОЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38406011
-
Контактна особа:
Оляницький Євгеній Володимирович +380444675366 tender@medholding.com.ua http://medholding.com.ua/
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Михайлівська, будинок 24 В
Номер договору:
119
Сума договору:
299 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
280 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
12.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний