-
Відкриті торги
-
КЕП
Відеоендоскопічний комплекс, НК 024:2019 35616-Система ендоскопічної візуалізації
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
285abbb7c8d7419497934e4356446f01
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-02-007035-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАЛІЩИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЗАЛІЩИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000659
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАЛІЩИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЗАЛІЩИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000659
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Відеоендоскопічний комплекс, НК 024:2019 35616-Система ендоскопічної візуалізації
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.04.2020 16:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти спецфонду
Сума300 000.00 UAH