-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сирні продукти, за частинами: 1 – сир кисломолочний; 2 – сир твердий.
Тендер Prozorro UA-2016-12-03-000007-a
Детальний опис предмета закупівлі - у Додатку №2, кваліфікаційні критерії до Учасників - у Додатку № 3 та 4, проект договору - у Додатку №5.
Завершена
210 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
Номер:
29dc16c84f88428299f9a01c21445e3b
Внутрішній номер закупівлі:
474553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-03-000007-a
Замовник:
Дошкільний навчальній заклад №17 "Сонечко" м.Курахове комунальної форми власності загального розвитку Курахівської міської ради Мар`їнського району Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26127075
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, місто Курахове, проспект Запорізький, 12Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яригіна Енга Сергіївна +380627832662 dnz.sonechko17@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 050.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2016 09:18 - 09.12.2016 09:23
Період прийому пропозицій:
03.12.2016 09:18 - 19.12.2016 09:23
Аукціон:
20.12.2016 12:10 - 20.12.2016 12:43
Період кваліфікації:
20.12.2016 12:43 - 23.12.2016 11:00
Період завантаження договору:
20.12.2016 12:43 - 09.01.2017 12:43
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сир кисломолочний
×
-
ДК 016:2010:
10.51.4 Сир сичужний та кисломолочний сир
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
85612, Україна, Донецька область, м.Курахове, Дошкільні навчальні заклади міста Курахове
На карті
сир твердий
×
-
ДК 016:2010:
10.51.4 Сир сичужний та кисломолочний сир
Кількість
400 кілограм
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
85612, Україна, Донецька область, м.Курахове, Дошкільні навчальні заклади міста Курахове
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Романова Світлана Вікторівна
Оскарження: 20.12.2016 12:43 - 03.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2726914346
-
Контактна особа:
Романова Світлана Вікторівна +380687810406 svitlana_romanova@mail.ua
-
Адреса:
85321, Україна, Донецька область, місто Димитров, кв-л. 40, б.1, кв.21
Оскарження: 20.12.2016 12:43 - 03.01.2017 00:00
Початкова пропозиція
150 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
150 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.12.2016 11:00
Документи
3
Скарги
0
СТРУКТУРНА ОДИНИЦЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДОНБАСЕНЕРГО" "ПІДПРИЄМСТВО РОБОЧОГО ПОСТАЧАННЯ " ЕНЕРГОТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00132724
-
Контактна особа:
Владимир Стадник +380954122328 kurentorg@gmail.com
-
Адреса:
84180, Україна, Донецька область, м. Слов'янськ, м. Миколаївка, вул. ГОРЬКОГО, будинок 9
Початкова пропозиція
209 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ФОП Сазонова В.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
1907013503
-
Контактна особа:
Сазонова Валентина Василівна +380508585448 galinasmir205@gmail.com
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, вул .Маяковського, буд. 44, кв.3
Початкова пропозиція
194 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
194 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "Укрпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25326688
-
Контактна особа:
Матюхіна Олена Володимирівна +380665718780 helen-f@ukr.net
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Казанцева, буд.7б, офіс 34
Початкова пропозиція
202 065.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
202 065.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
fc362e672a4d4b01936b28903e66bf4d
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-03-000007-a-a1
Постачальник:
ФОП Романова Світлана Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2726914346
-
Контактна особа:
Романова Світлана Вікторівна +380687810406 svitlana_romanova@mail.ua
-
Адреса:
85321, Україна, Донецька область, місто Димитров, кв-л. 40, б.1, кв.21
Номер договору:
3
Сума договору:
150 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.01.2017 09:02 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
12.01.2017 09:02
Статус:
Підписаний