-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти, за частинами: 1 – сир кисломолочний; 2 – сир твердий.
150 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fc362e672a4d4b01936b28903e66bf4d
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-03-000007-a-a1
Постачальник:
ФОП Романова Світлана Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2726914346
-
Контактна особа:
Романова Світлана Вікторівна +380687810406 svitlana_romanova@mail.ua
-
Адреса:
85321, Україна, Донецька область, місто Димитров, кв-л. 40, б.1, кв.21
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
3
Дата підписання:
12.01.2017 09:02
Період дії договору:
12.01.2017 09:02 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
150 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 150 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сир кисломолочний
×
-
ДК 016:2010:
10.51.4 Сир сичужний та кисломолочний сир
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
85612, Україна, Донецька область, м.Курахове, Дошкільні навчальні заклади міста Курахове
На карті
сир твердий
×
-
ДК 016:2010:
10.51.4 Сир сичужний та кисломолочний сир
Кількість
400 кілограм
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
85612, Україна, Донецька область, м.Курахове, Дошкільні навчальні заклади міста Курахове
На карті