-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хек заморожений
Тендер Prozorro UA-2016-12-01-001459-a
Завершена
369 527.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 847.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 847.63 UAH
Номер:
99b7bbff87004bc3a25455dec8ce6b75
Внутрішній номер закупівлі:
471417
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-01-001459-a
Замовник:
Відділ освіти Чугуївської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубко Олександр +380660868575 chuguev_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15221000-3 Морожена рибаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
369 527.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 847.63 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 085.00 UAH
Період уточнення:
01.12.2016 16:47 - 11.12.2016 12:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2016 16:47 - 21.12.2016 12:00
Аукціон:
22.12.2016 11:37 - 22.12.2016 11:58
Період кваліфікації:
22.12.2016 11:58 - 27.12.2016 19:50
Період завантаження договору:
22.12.2016 11:58 - 11.01.2017 11:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хек заморожений
×
-
ДК 016:2010:
10.20.1 Продукція рибна, свіжа, охолоджена чи заморожена
Кількість
5566 кілометри
Період постачання
03.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул Гвардійська б 20,34 вул Зароженська б 14 пл Уланська б 1А м-н Авіатор б 58 А,154А, пл Матросова б 1 вул Червономанєжна б 18 вул Горішного вул Осинівська б 48 вул Героїв Чорнобильців б 1 пр Мічуріна б 6 вул Старонікольська б 23А вул Харківська б 132
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ФО-П Очередько О.С.
Оскарження: 22.12.2016 11:58 - 07.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2962300256
-
Контактна особа:
Очередько Олександр Сергійович +380937616188 alex-och@meta.ua
-
Адреса:
61107, Україна, Харківська область, Харків, пров. Басейний 1-й, буд.22,
Оскарження: 22.12.2016 11:58 - 07.01.2017 00:00
Початкова пропозиція
367 356.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 356.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2016 19:50
Документи
5
Скарги
0
ФОП Болотніков Сергій Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2831814231
-
Контактна особа:
Болотніков Сергій Олександрови +380686073296 sergiy876@meta.ua
-
Адреса:
61085, Україна, Харківська область, Харків, вул.Астрономічна,б.39,кв.20,
Початкова пропозиція
369 526.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
369 526.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
6288c818bacf461b96809de203a01223
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-01-001459-a-b1
Постачальник:
ФОП ФО-П Очередько О.С.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2962300256
-
Контактна особа:
Очередько Олександр Сергійович +380937616188 alex-och@meta.ua
-
Адреса:
61107, Україна, Харківська область, Харків, пров. Басейний 1-й, буд.22,
Номер договору:
01
Сума договору:
367 356.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.01.2017 00:00 - 31.01.2018 00:00
Дата підписання:
10.01.2017 15:45
Статус:
Підписаний