-
Відкриті торги
-
КЕП
Хек заморожений
367 356.00
UAH з ПДВ
Номер:
6288c818bacf461b96809de203a01223
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-01-001459-a-b1
Постачальник:
ФОП ФО-П Очередько О.С.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2962300256
-
Контактна особа:
Очередько Олександр Сергійович +380937616188 alex-och@meta.ua
-
Адреса:
61107, Україна, Харківська область, Харків, пров. Басейний 1-й, буд.22,
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
01
Дата підписання:
10.01.2017 15:45
Період дії договору:
10.01.2017 00:00 - 31.01.2018 00:00
Сума договору:
367 356.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 367 356.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хек заморожений
×
-
ДК 016:2010:
10.20.1 Продукція рибна, свіжа, охолоджена чи заморожена
Кількість
5566 кілометри
Період постачання
03.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул Гвардійська б 20,34 вул Зароженська б 14 пл Уланська б 1А м-н Авіатор б 58 А,154А, пл Матросова б 1 вул Червономанєжна б 18 вул Горішного вул Осинівська б 48 вул Героїв Чорнобильців б 1 пр Мічуріна б 6 вул Старонікольська б 23А вул Харківська б 132
На карті