-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясопродукти: ковбаса варена, сосиски
Тендер Prozorro UA-2020-03-20-000290-b
Завершена
430 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
Номер:
2b39f098f78e40caab52a72daa658622
Внутрішній номер закупівлі:
4677498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-20-000290-b
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сірик Валентина Володимирівна +380463171524 tenderosvitanizhyn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
430 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 300.00 UAH
Період уточнення:
20.03.2020 09:15 - 25.03.2020 23:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2020 09:15 - 05.04.2020 00:00
Аукціон:
06.04.2020 12:25 - 06.04.2020 12:46
Період кваліфікації:
06.04.2020 12:46 - 07.04.2020 09:53
Період завантаження договору:
06.04.2020 12:46 - 26.04.2020 12:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ковбаса варена
Кількість
2300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Сосиски варені
Кількість
2300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Селянське фермерське господарство "Колос"
Оскарження: 06.04.2020 12:46 - 18.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14246880
-
Контактна особа:
ИРИНА Харченко +380674600153 ratibor2010@ukr.net
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Миру, 100
Оскарження: 06.04.2020 12:46 - 18.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
381 708.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
359 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.04.2020 09:53
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "Журавка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31676353
-
Контактна особа:
Володимир Попенко +380507306376 vovapopenko85@ukr.net
-
Адреса:
17620, Україна, Чернігівська область, Варвинський район, село Журавка, МАЙДАН ЦЕНТРАЛЬНИЙ, будинок 3
Початкова пропозиція
419 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
360 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
d821aa05aff24dcdb2724226ebadebc9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-20-000290-b-a1
Постачальник:
Селянське фермерське господарство "Колос"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14246880
-
Контактна особа:
ИРИНА Харченко +380674600153 ratibor2010@ukr.net
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Миру, 100
Номер договору:
341
Сума договору:
359 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
299 766.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.04.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
21.04.2020 00:00
Статус:
Виконаний