-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясопродукти: ковбаса варена, сосиски
359 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
d821aa05aff24dcdb2724226ebadebc9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-20-000290-b-a1
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Контактна особа:
Сірик Валентина Володимирівна +380463171524 tenderosvitanizhyn@ukr.net
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Селянське фермерське господарство "Колос"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14246880
-
Контактна особа:
ИРИНА Харченко +380674600153 ratibor2010@ukr.net
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Миру, 100
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
341
Дата підписання:
21.04.2020 00:00
Період дії договору:
21.04.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
359 720.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 59 953.33 UAH)
Оплачено:
359 720.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 59 953.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ковбаса варена
Кількість
2300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Сосиски варені
Кількість
2300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d9b5ec41374047878ce65111b223696c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.04.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
956edb99f4a64fb993674d678a27483b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.06.2020 00:00
Статус:
Опубліковано