• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

НК 024:2019 -35008 - Дитячий підгузник; НК 024:2019 -11239 -Підгузник для дорослих

Торги не відбулися

223 486.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 1 500.00 UAH
Номер: e811af7b737a4b76b2005d6579b282a0
Внутрішній номер закупівлі: 4662064
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-18-001314-b   
Замовник: КНП "ЦПМСД" Лиманської міської ради
Контактна особа: Ольга Криловська +380662880618 cpmsdlim@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 223 486.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 500.00 UAH
Період уточнення: 18.03.2020 11:39 - 24.03.2020 10:00
Період прийому пропозицій: 18.03.2020 11:39 - 03.04.2020 11:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НК 024:2019 -35008 - Дитячий підгузник
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 4456 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84401, Україна, Донецька область, м.Лиман, вул.Незалежності, буд. 64 А На карті
НК 024:2019 -11239 -Підгузник для дорослих
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 16020 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84401, Україна, Донецька область, м.Лиман, вул.Незалежності, буд. 64 А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Христюк Олександр Вікторович
Початкова пропозиція 218 290.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
218 290.40 UAH з ПДВ
Документи 7
Скарги 0