• Відкриті торги
  • КЕП

НК 024:2019 -35008 - Дитячий підгузник; НК 024:2019 -11239 -Підгузник для дорослих

Оголошено тендер

223 486.00 UAH
Номер: fb7c925590ed4bcb9aece38847b39f37
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-18-002447-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ " ЛИМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КНП "ЦПМСД" Лиманської міської ради
Очікувана вартість: 223 486.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: НК 024:2019 -35008 - Дитячий підгузник; НК 024:2019 -11239 -Підгузник для дорослих
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.03.2020 11:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума223 486.00 UAH