-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сироватки
Тендер Prozorro UA-2020-03-16-003618-b
Завершена
47 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 235.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 235.00 UAH
Номер:
8c824c59e1c64886bf455fb77e49a0ae
Внутрішній номер закупівлі:
4649353
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-16-003618-b
Замовник:
Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531812
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ирина Колесник +380627449386 irinakolesnik968@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
47 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
235.00 UAH
Період уточнення:
16.03.2020 17:19 - 21.03.2020 17:50
Період прийому пропозицій:
16.03.2020 17:19 - 31.03.2020 18:50
Аукціон:
01.04.2020 13:35 - 01.04.2020 14:02
Період кваліфікації:
01.04.2020 14:02 - 02.04.2020 15:32
Період завантаження договору:
01.04.2020 14:02 - 21.04.2020 14:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Кількість
16 найменувань
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОНОНЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ"
Оскарження: 01.04.2020 14:02 - 13.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2382405378
-
Контактна особа:
Олег Кононенко +380503476733 sandy18@ukr.net
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛИЦЯ МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО, будинок 27, квартира 101
Оскарження: 01.04.2020 14:02 - 13.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
41 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.04.2020 15:32
Документи
33
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КРИВЕНКО АНАСТАСІЯ СТАНІСЛАВІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3675610324
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КРИВЕНКО АНАСТАСІЯ СТАНІСЛАВІВНА 380639553213 kas0639553213@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ СОФІЇ КОВАЛЕВСЬКОЇ, будинок 77, квартира 14
Початкова пропозиція
37 985.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
ФОП "МАТУШКІНА СВІТЛАНА ГЕОРГІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1958301441
-
Контактна особа:
Светлана Матушкина +38965333946 svgm@ukr.net
-
Адреса:
61170, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЛАДИСЛАВА ЗУБЕНКА, будинок 72, квартира 27
Початкова пропозиція
44 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
44 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
ec2eace872ae4fa88255dfe931085351
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-16-003618-b-b1
Постачальник:
ФОП "КОНОНЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2382405378
-
Контактна особа:
Олег Кононенко +380503476733 sandy18@ukr.net
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛИЦЯ МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО, будинок 27, квартира 101
Номер договору:
18
Сума договору:
25 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
13.04.2020 09:56
Статус:
Виконаний