-
Відкриті торги
-
КЕП
Сироватки
25 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ec2eace872ae4fa88255dfe931085351
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-16-003618-b-b1
Замовник:
Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531812
-
Контактна особа:
Ирина Колесник +380627449386 irinakolesnik968@gmail.com
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "КОНОНЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2382405378
-
Контактна особа:
Олег Кононенко +380503476733 sandy18@ukr.net
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛИЦЯ МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО, будинок 27, квартира 101
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
18
Дата підписання:
13.04.2020 09:56
Період дії договору:
13.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
25 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
25 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Кількість
16 найменувань
Період постачання
до 31.12.2020