-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 42990000-2 «Машини спеціального призначення різні» (2 лоти
Тендер Prozorro UA-2020-03-16-001411-a
Завершена
538 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 824.25 UAH
мін. крок: 0.2% або 824.25 UAH
Номер:
1a34a7c529894d86a6a3b5d824607086
Внутрішній номер закупівлі:
4646631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-16-001411-a
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, вул. Харківське шосе, 168-к
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тройко Любов Миколаївна 380445628766 tender-uo@ukr.net http://druo.inet.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
538 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.03.2020 14:47 - 21.03.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2020 14:47 - 31.03.2020 18:00
Аукціон:
01.04.2020 14:45 - 01.04.2020 15:39
Період кваліфікації:
01.04.2020 15:39 - 08.04.2020 13:01
Період завантаження договору:
08.04.2020 12:58 - 28.04.2020 12:58
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴373 650.00 Лот № 1- На виконання програми НУШ Ламінатори IamiMARK premier 230 або еквівалент з плівкою для ламінування для закладів освіти Дарницького району м. Києва.
- Лот №2 ₴164 850.00 Лот № 2- Ламінатори IamiMARK premier 230 або еквівалент з плівкою для ламінування для закладів та установ освіти Дарницького району м. Києва