-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 42990000-2«Машини спеціального призначення різні» (2 лоти)
Оголошено тендер
538 500.00
UAH
Номер:
d69b808809cd4364acbf073363fa8908
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-16-003255-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
Замовник:
Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37448113
Очікувана вартість:
538 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 42990000-2«Машини спеціального призначення різні» (2 лоти)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.03.2020 14:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума538 500.00 UAH