-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя
Тендер Prozorro UA-2020-03-16-000707-c
Вартість предмета закупівлі послуги дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень застосовується норма ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Торги не відбулися
686 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 864.40 UAH
мін. крок: 1% або 6 864.40 UAH
Номер:
3589dc04fe024cb39ba4deabc57e65ef
Внутрішній номер закупівлі:
4646034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-16-000707-c
Замовник:
Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37591569
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, місто Запоріжжя, вул. Зелінського, буд.3, каб. 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соболєва Оксана Миколаївна +380612335155 ekobezpeka1zpmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90713000-8 Консультаційні послуги з питань охорони довкілляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
686 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.03.2020 14:16 - 23.03.2020 14:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2020 14:16 - 02.04.2020 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴686 440.00 Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя