• Відкриті торги
  • КЕП

Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя

Оголошено тендер

686 440.00 UAH
Номер: b83765303335414eabfeac2df2bf0ff7
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-15-001227-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: “Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради”
Замовник: Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради
Очікувана вартість: 686 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розробка Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів міста Запоріжжя
Примітки: Вартість предмета закупівлі послуги дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, застосовується норма ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 90713000-8 Консультаційні послуги з питань охорони довкілля
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 15.01.2020 10:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума686 440.00 UAH