-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 38430000-8 «Детектори та аналізатори (Автоматичний біохімічний аналізатор)
Тендер Prozorro UA-2020-03-16-000427-c
Торги не відбулися
490 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 450.00 UAH
Номер:
542302f8a0f844fa824ed8141184ca31
Внутрішній номер закупівлі:
4644415
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-16-000427-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство " Стрийська центральна міська лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996958
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вулиця Дрогобицька 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шимко Леся Михайлівна +380324570215 scml01@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 450.00 UAH
Період уточнення:
16.03.2020 12:01 - 21.03.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2020 12:01 - 31.03.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 – 38430000-8 «Детектори та аналізатори (Автоматичний біохімічний аналізатор)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.04.2020