-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 38430000-8 «Детектори та аналізатори (Автоматичний біохімічний аналізатор)
Оголошено тендер
490 000.00
UAH
Номер:
d4db30be83ab4fa2b597a9feec9ac57b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-16-001701-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство " Стрийська центральна міська лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996958
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство " Стрийська центральна міська лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996958
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 – 38430000-8 «Детектори та аналізатори (Автоматичний біохімічний аналізатор)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.03.2020 11:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума490 000.00 UAH