-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Вантажні перевезення спортивного інвентарю під час проведення спортивних заходів)
Тендер Prozorro UA-2020-03-12-003919-b
Торги відмінено
163 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 815.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 815.00 UAH
Номер:
2672359e35d8474f82cec6275fac505e
Внутрішній номер закупівлі:
4632313
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-12-003919-b
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75,А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Олександрівна Зіменко +380660136170 zimenko@dhp.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
163 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
815.00 UAH
Період уточнення:
12.03.2020 17:18 - 20.03.2020 22:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2020 17:18 - 30.03.2020 23:00
Аукціон:
31.03.2020 12:20 - 31.03.2020 12:41
Період кваліфікації:
з 31.03.2020 12:41
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажні перевезення спортивного інвентарю під час проведення спортивних заходів
Кількість
6 послуга
Період постачання
18.04.2020 - 20.09.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, відповідно до календарного плану
На карті
Інформація про скасування
Номер:
91b7ef3d8fa344058c04090bd56cad1d
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
на підставі частини 2 статті 31 Закону, а саме, якщо здійснення закупівлі стало неможливим унаслідок непереборної сили, зміна дат проведення спортивних заходів, в зв’язку з запровадженням карантину.
Дата опублікування:
01.04.2020 17:49
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КУКСА ОЛЕКСІЙ МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3049223815
-
Контактна особа:
Олексій Кукса +380976094199 kuksaaleksei@gmail.com
-
Адреса:
49015, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КЕРЧЕНСЬКА, будинок 1, квартира 2
Початкова пропозиція
162 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
162 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
100
Скарги
0
ФОП "КОЗЕЛ ЄВГЕН МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2758706271
-
Контактна особа:
Євгеній Козел +380981984775 evgen7243249@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ЮНИХ ЛЕНІНЦІВ, будинок 10, квартира 154
Початкова пропозиція
163 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
163 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
22
Скарги
0