• Відкриті торги
  • КЕП

Вантажні перевезення спортивного інвентарю під час проведення спортивних заходів

Оголошено тендер

163 000.00 UAH
Номер: 1cbf74300448432dac0982eb657e6779
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-03-12-007779-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 163 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вантажні перевезення спортивного інвентарю під час проведення спортивних заходів
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.03.2020 17:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума163 000.00 UAH