-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Елементи баластні до розрядних ламп або трубок; перетворювачі статичні; дроселі та котушки індуктивності, інші (джерела безперебійного живлення)
Тендер Prozorro UA-2016-10-31-000907-b
Елементи баластні до розрядних ламп або трубок; перетворювачі статичні; дроселі та котушки індуктивності, інші (джерела безперебійного живлення)
Торги не відбулися
2 442 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 420.00 UAH
мін. крок: 1% або 24 420.00 UAH
Номер:
8e4c69bb76a142bab955c8cee4a5a104
Внутрішній номер закупівлі:
461890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-31-000907-b
Замовник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубас Максим Леонідович 080442722887 gscmtz@ukr.net http://hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31154000-0 Джерела безперебійного живленняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 442 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2016 17:56 - 06.11.2016 10:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2016 17:56 - 16.11.2016 10:00
Аукціон:
17.11.2016 13:13 - 17.11.2016 13:40
Період кваліфікації:
17.11.2016 13:40 - 20.12.2016 13:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 442 000.00 -