-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Елементи баластні до розрядних ламп або трубок; перетворювачі статичні; дроселі та котушки індуктивності, інші (джерела безперебійного живлення)
Тендер Prozorro UA-2016-10-31-000907-b
Елементи баластні до розрядних ламп або трубок; перетворювачі статичні; дроселі та котушки індуктивності, інші (джерела безперебійного живлення)
Торги не відбулися
2 442 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 420.00 UAH
мін. крок: 1% або 24 420.00 UAH
Період оскарження:
31.10.2016 17:56 - 12.11.2016 00:00
Нічого не знайдено.