• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Шланги)

Торги не відбулися

83 333.33 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 833.33 UAH
Номер: 61465cbcdcd04696a24603e67095deab
Внутрішній номер закупівлі: 4612273
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-10-001798-a   
Замовник: Відокремлений підрозділ "Ременерго" Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Контактна особа: Марина Герасимова +380504440207 gerasimova@remenergo.ck.ua http://remenergo.ck.ua/ru/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 83 333.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 833.33 UAH
Період уточнення: 10.03.2020 14:13 - 20.03.2020 09:00
Період прийому пропозицій: 10.03.2020 14:13 - 30.03.2020 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рукава гумові
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 1800 погонний метр
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Автомобілістів,14 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгова Компанія "Спецзапчасть"
Початкова пропозиція 80 982.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
80 982.00 UAH без ПДВ
Документи 23
Скарги 0