• Відкриті торги
  • КЕП

Шланги

Оголошено тендер

100 000.00 UAH
Номер: 58a24de78ae34936ab84ad039760d7df
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-28-014272-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відокремлений підрозділ "Ременерго" Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шланги
Примітки: ВП "Ременерго"
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 28.01.2020 17:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума100 000.00 UAH