-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане (4,14 пог. м.), напрямний стовпчик (10 шт.)
Тендер Prozorro UA-2020-03-06-000980-c
Торги відмінено
683 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 832.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 832.00 UAH
Номер:
db6e611a2a13486cbdec12bbc34ef232
Внутрішній номер закупівлі:
4605553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-06-000980-c
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 195-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Слінько Ганна +380577250285 khzelenbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
683 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 832.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
06.03.2020 12:28 - 13.03.2020 08:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2020 12:28 - 23.03.2020 08:00
Аукціон:
з 24.03.2020 15:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем на умовах післяоплати шляхом перерахування Покупцем коштів на поточний рахунок Продавця після отримання Товару на підставі видаткової накладної протягом дев’яноста банківських днів з моменту надходження коштів за Товар на поточний рахунок Покупця в межах відповідних бюджетних асигнувань.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане (4,14 пог. м.), напрямний стовпчик (10 шт.)
Кількість
81 комплект
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
3b9b66e8959c44559bce06377ffca834
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Керуючись абзацом третім частини першої статті 31 Закону визнати відкриті торги на закупівлю: Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане (4,14 пог. м.), напрямний стовпчик (10 шт.)) такими, що були відмінені.
Дата опублікування:
11.03.2020 15:27
Статус:
Виконано