-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане (4,14 пог. м.), напрямний стовпчик (10 шт.)
Оголошено тендер
683 200.00
UAH
Номер:
046be502c3a24effbc32e2f609d012ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-06-002912-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЗЕЛЕНБУД" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362152
Очікувана вартість:
683 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код за ДК 021:2015- 34920000-2 дорожнє обладнання (огородження дорожнє оцинковане (4,14 пог. м.), напрямний стовпчик (10 шт.)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнання
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.03.2020 11:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюються Покупцем на умовах післяоплати шляхом перерахування Покупцем коштів на поточний рахунок Продавця після отримання Товару на підставі видаткової накладної протягом дев’яноста банківських днів з моменту надходження коштів за Товар на поточний рахунок Покупця в межах відповідних бюджетних асигнувань.
Сума683 200.00 UAH