-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Бензин, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2020-03-04-001340-c
Бензин (А-92, А-95), дизельне паливо
Завершена
235 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 485.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 485.00 UAH
Номер:
49e62af8f40e4ccda7aff22c7b03658b
Внутрішній номер закупівлі:
4594120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-04-001340-c
Замовник:
Відділ освіти Новоселицької РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40223907
-
Адреса:
60300, Україна, Чернівецька область, НОВОСЕЛИЦЯ, вулиця Центральна, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Берегеч Кароліна Григорівна +380373351098 novosvita_tender@ua.fm
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
235 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.03.2020 23:32 - 09.03.2020 23:59
Період прийому пропозицій:
04.03.2020 23:32 - 19.03.2020 23:59
Аукціон:
20.03.2020 12:58 - 20.03.2020 13:54
Період кваліфікації:
20.03.2020 13:54 - 23.03.2020 16:40
Період завантаження договору:
20.03.2020 13:54 - 09.04.2020 13:54
Тендерна документація
- Лот №1 ₴97 000.00 Бензин
- Лот №2 ₴138 000.00 Дизельне паливо