-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин, дизельне паливо (лот №1: код ДК 021:2015: 09132000-3 – Бензин (бензин А-92, бензин А-95), лот №2: код ДК 021:2015: 09134000-7– Газойлі (дизельне паливо))
Оголошено тендер
235 000.00
UAH
Номер:
7bccc2f201be49ca8507da64ee5fe4ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-04-002915-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Новоселицької РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40223907
Замовник:
Відділ освіти Новоселицької РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40223907
Очікувана вартість:
235 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин, дизельне паливо (лот №1: код ДК 021:2015: 09132000-3 – Бензин (бензин А-92, бензин А-95),
лот №2: код ДК 021:2015: 09134000-7– Газойлі (дизельне паливо))
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.03.2020 21:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Кількість
5230 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Бензин А-95
Кількість
1470 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Бензин А-92
Кількість
2250 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума235 000.00 UAH