-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус новий
Тендер Prozorro UA-2016-12-01-001486-a
Тендер відбудеться при отриманні очікуваного фінансування
Завершена
3 615 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 075.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 075.00 UAH
Номер:
2065f27bb1cd4ddb8e268cf350d16bed
Внутрішній номер закупівлі:
458812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-01-001486-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Краматорське трамвайно - тролейбусне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32576420
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, Вул.Кіма, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Володимирівна +380502598779 kpktty@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34121100-2 Громадські автобусиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 615 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 075.00 UAH
Період уточнення:
01.12.2016 16:53 - 06.12.2016 18:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2016 16:53 - 16.12.2016 18:00
Аукціон:
19.12.2016 15:18 - 19.12.2016 15:39
Період кваліфікації:
19.12.2016 15:39 - 19.12.2016 16:31
Період завантаження договору:
19.12.2016 15:39 - 08.01.2017 15:39
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус новий
×
-
ДК 016:2010:
29.10.3 Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей
Кількість
2 одиниця
Період постачання
29.12.2016 - 30.12.2016
Місце постачання
84331, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Аероклубна (ранніше Кіма) 103
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП"
Оскарження: 19.12.2016 15:39 - 30.12.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38293839
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП" +380677809093 info@dinatgroup.com.ua http://dinatgroup.com.ua/
-
Адреса:
02094, Украина, КИЕВСКАЯ ОБЛ., КИЕВ, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКА, будинок 52
Оскарження: 19.12.2016 15:39 - 30.12.2016 00:00
Початкова пропозиція
3 613 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 613 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.12.2016 16:31
Документи
21
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039 Avtograd_2007@mail.ru http://avtograd-2007.com.ua
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Початкова пропозиція
3 615 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 615 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
f02dcb7af4b24b63be4978b795a6d9e6
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-01-001486-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38293839
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП" +380677809093 info@dinatgroup.com.ua http://dinatgroup.com.ua/
-
Адреса:
02094, Украина, КИЕВСКАЯ ОБЛ., КИЕВ, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКА, будинок 52
Номер договору:
16\12-29
Сума договору:
3 613 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2017 00:00 - 31.01.2017 00:00
Дата підписання:
30.12.2016 00:01
Статус:
Підписаний