-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус новий
3 613 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f02dcb7af4b24b63be4978b795a6d9e6
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-01-001486-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38293839
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ ДИНАТ ГРУП" +380677809093 info@dinatgroup.com.ua http://dinatgroup.com.ua/
-
Адреса:
02094, Украина, КИЕВСКАЯ ОБЛ., КИЕВ, 02094, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКА, будинок 52
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
16\12-29
Дата підписання:
30.12.2016 00:01
Період дії договору:
29.01.2017 00:00 - 31.01.2017 00:00
Сума договору:
3 613 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 613 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус новий
×
-
ДК 016:2010:
29.10.3 Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей
Кількість
2 одиниця
Період постачання
29.12.2016 - 30.12.2016
Місце постачання
84331, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Аероклубна (ранніше Кіма) 103
На карті